Шоу "Киев вечерний"

Февраль 19, 2015 | Каналы

Шоу "Киев вечерний".
Телеканал: 1+1 или 1+1 International.

Найти расписание в телепрограмме >

"Київ Вечірній" - це велике розважальне шоу, формат якого не можна описати одним словом. "Київ Вечірній" - це новий етап у розвитку розважального сегменту українського телебачення. У проекті воєдино зібрано безліч програм, рубрик і різноманітних гумористичних елементів, які самі по собі цілком самодостатні, але при цьому дуже органічно вписуються в новий формат великої розважальної програми.

"Київ Вечірній" - це шоу для всієї родини, це гумор зрозумілий і близький кожному, це тільки справжні емоції, непідроблений сміх і безліч несподіваних сюрпризів.

Випуски програми відрізняються один від одного. У проекті немає єдиного сценарію, шаблону або чіткої структури. Багато уваги приділяється імпровізації, найрізноманітнішим жанрам гумору і нестандартним знахідкам. Хронометраж кожного випуску становить півтори години.

Ведучі проекту Володимир Зеленський і Валерій Жидков запрошують в гості відомих людей найрізноманітніших професій: артистів, спортсменів, виконавців, бізнесменів, політиків, архітекторів, шахістів... Ніхто з гостей заздалегідь не знає, чим для нього обернеться настільки, здавалося б, гостинний візит. Для кожного хто прийшов уготовано безліч сюрпризів. Передбачити сценарій розвитку подій в студії не може ніхто.

У проекті також присутні зоряні розіграші: в рубриці "Вас замовили" герої програми "втягуються" в найнесподіваніші ситуації. Досить відомі люди стають "жертвами" форс-мажорних і одночасно смішних ситуацій. Як втім, і звичайні люди, не знаючи того, розігруються гумористами і ведучими. У рубриці "Робота на день" будь-яка людина може стати учасником розіграшу в самих повсякденних ситуаціях: у магазині, в поліклініці, на дорозі ...

Одним з елементів "Києва Вечірнього" стали вже знайомі глядачеві відеороботи "Пороблено в Україні" - пародії на відомі рекламні ролики, відеокліпи, телепрограми.

Все це масштабне дійство супроводжується живим виконанням елегантного жіночого колективу Freedom-jazz, який прямо в студії разом з гостями виконує їхні пісні у своїй оригінальній обробці.

Шоу "Киев вечерний"

Поделиться ссылкой:

Подписаться на наши новости:

или

в Фейсбуке: